Інтерв'ю з найкращими науковцями та науковицями України від BIG BROTHER SCHOOL.
Благодійна розмова з Юлією Безвершенко
Присвячується всесвітньому дню благодійності "Щедрий вівторок" - відкрите інтерв'ю з Юлією Безвершенко – українською науковицею та амбасадоркою науки, кандидаткою фізико-математичних наук.
Всі бажаючі зможуть долучитися і поставити свої питання Юлії і обговорити з нею майбутнє науки. Для цього необхідно: - зробити благодійний внесок на проєкт «Друге життя для кисневих апаратів» Благодійного фонду «Відкриті долоні», розміщеному на благодійній платформі Добро.ua; - зареєструватися на сайті Big Brother School, прикріпивши скріншот про благодійний внесок; - підключитися о 18:00 в зум за посиланням, яке отримаєте на електронну адресу та поставити питання, яке цікавить саме вас.
30 листопада (вівторок) о 18.00
Записатися на вебінар
Юлія Безвершенко
Кандидатка фізико-математичних наук, популяризаторка та реформаторка науки.
Закінчила в 2010 році Національний університет "Києво-Могилянська академія". У 2015 р. захистила дисертацію за спеціальністю "Теоретична фізика" в спеціалізованій вченій раді Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України. У 2019 році здобула другу вищу освіту магістра публічної політики та врядування у Київській школі економіки.
Викладала протягом 2008-2019 років квантову теорію на кафедрі фізико-математичних наук факультету природничих наук "Києво-Могилянської академії". З 2012 до 2020 року працювала молодшою науковою співробітницею Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України.
У 2020-2021 роках була генеральною директоркою директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України. З 2014 по 2019 роки була заступницею голови Ради молодих вчених НАН України. Засновниця та віце-президентка (з 2015 по 2020) ГО "Unia Scientifica".
Учасниця ряду робочих груп МОН, Кабміну та Верховної ради України щодо створення нормативної бази для розвитку української науки. Авторка статей в медіа щодо напрямів її реформування. Брала участь в програмі Open World (2015) та семінарі Аспен Інституту Київ "Відповідальне лідерство" (2019).
Учасниця програми Ukrainian Emerging Leaders Program та запрошена дослідниця Стенфордського університету (2021-2022).
Під час інтерв'ю обговоримо:
Майбутнє науки, що Україні вже вдалося в науці і реформах, що потрібно зробити.
Шлях Юлії в науці, виклики та досягнення.
Якою буде українська наука майбутнього і чи стане вона основою розвитку України.
Реєстрація на благодійний вебінар
Шукаймо цінні знання разом! Збори коштів на проєкт "Друге життя кисневим апаратам" тут.
30 листопада, вівторок, 18:00
Реєструючись, ви даєте згоду на обробку ваших персноальних даних.