Записатись на курс
Просто введіть Ваші контакти і ми забронюємо Вам місце на курсі.
Якими мессенджерами ви користуєтесь?
Оберіть курс, який Вас цікавить
на курс з математики триває попередній запис, інші курси мають фіксовані дати старту в листопаді
Після відправки цієї заявки ви протягом дня отримаєте підтвердження про реєстрацію на курс. Ви матимете змогу сплатити одразу на сайті, або за реквізитами, які надійдуть на вказану електронну адресу протягом доби.
Відправляючи форму, Ви даєте право Big Brother School на обробку Ваших персональних даних.
Натисніть "Like" аби підписатися на нашу сторінку у Facebook та отримати нагадування про початок вебінару.
Як побудувати власну програму лідерства?
14 квітня (середа) о 19:00 - вебінар-практикум з Наталією Кривдою - докторкою філософських наук, професоркою Київського національного університету імені Т. Шевченка, академічною директоркою платформи освітніх програм House of Knowledge, Единбурзької бізнес-школи Східної Європи на сторінці Big Brother School у Facebook.

У часи кризи та суспільних змін особливо важливими стають лідери - не лише у політиці чи глобальних і державних процесах. Лідерство у бізнесі, культурі, соціальній сфері. Як стати лідером на своїй роботі, у громаді, волонтерській діяльності? Як побороти гендерні стереотипи і наважитися взяти на себе відповідальність?

Реєструйтеся на вебінар і ставте питання, які цікавлять саме вас. Всі зареєстровані учасники отримають інформаційний бонус від лекторки після вебінару. На каналі Big Brother School у Youtube буде доступний запис.

Підписуйтесь на сторінку та підключайтесь до прямого ефіру.
Про лекторку
Наталія Кривда
Докторка філософських наук, професорка Київського національного університету імені Т. Шевченка. Більше 25 років досвіду викладання і наукової діяльності. Авторка понад 100 наукових статей, підручників і монографій.

Академічна директорка платформи освітніх програм House of Knowledge, Единбурзької бізнес-школи Східної Європи. Затверджена тьюторка курсу «Лідерство: теорія і практика» Единбурзької бізнес-школи університету Геріот-Ватт.

Більше 20 років бізнес-досвіду, зокрема в сфері міжнародної освіти. Досвід керівництва міжнародними проектами.

Кавалер ордена Св. Княгині Ольги, лауреатка міжнародної премії "Жінка третього тисячоліття". Експертка Українського культурного фонду.

Під час вебінару

ми дізнаємося від Наталії Кривди про наступне.
Що таке лідерство під кутом зору сучасної науки, які нові тренди та підходи до пост-героїчного лідерства.
Що лідер може змінити на практиці в різних соціальних та культурних умовах: в командах, організаціях, установах.
Сила волі з точки зору фізіології і як її «прокачати».
Мотивація: як правильно мотивувати себе, інструменти мотивації.
Набридли розмови про віруси і хвороби? Бракує часу, сил, мотивації та практичних знань для ведення здорового способу життя?
Давайте разом говорити про здоров'я і кайфувати від здорового способу життя та доказової медицини! Від лекторів курсу з медицини #Big_Med представляємо новий #Марафон_здорової_людини

На вас чекають 5 тижнів нетривіальних вправ, 10 практикумів, 7 менторів і менторок, 35 завдань і подарунки за активність.
Реєструйтеся на вебінар
Ставте лектору питання, які цікавлять саме вас. Всі зареєстровані учасники отримають інформаційний бонус від лектора після вебінару.
Шукаймо цінні знання разом!

03 лютого, середа, 19:00
П.І.Б.
E-mail
Телефон
Звідки дізналися про вебінар?
Яке питання під час вебінару було б цікаве саме для вас?
Чи були ви учасником курсів Big Brother School?
Реєструючись, ви даєте згоду на обробку ваших персноальних даних.
Онлайн-курси Big Brother School