Розклад онлайн-курсів
Триває запис у групи.
Ви можете записатися на весь курс (10 практикумів онлайн) або обрати п'ять найбільш актуальних для вас практикумів.
Якщо ви хотіли б займатися в інший час - залиште заявку на сайті і в коментарях вкажіть зручний час. Ми знайдемо для вас групу.
Записатись на курс
Просто введіть ваші контакти і ми забронюємо вам місце на курсі.
Якими мессенджерами ви користуєтесь?
Оберіть курс, який Вас цікавить
Після відправки цієї заявки ви протягом дня отримаєте підтвердження про реєстрацію на курс. Ви матимете змогу сплатити одразу на сайті, або за реквізитами, які надійдуть на вказану електронну адресу протягом доби.
Відправляючи форму, Ви даєте право Big Brother School на обробку Ваших персональних даних.
Триває набір в групи на осінь 2021
Залиште заявку на сайті і в коментарях вкажіть зручний час і ми підберемо для вас групу.
#Марафон_здоров'я
триває набір у групи
10 практикумів . Курс для тих, хто хоче дізнатися більше про доказову медицину та виробити корисні звички за двадцять один день. Упродовж курсу вас супроводжуватимуть наші ментори — лікарі доказової медицини, науковці, спортсмени та блогери. А найактивніші учасники отримають подарунки від нашої платформи.

Ціна за весь курс — 2 800 грн
триває набір у групи
10 практикумів онлайн. Курс розраховано на тих, хто цікавиться математикою, але не має фахової математичної або технічної освіти. Ключові питання курсу: число, дії з числами, відсотки, ставки, кредити, депозити, іпотеки, логіка, фінансовий аналіз, як прораховувати ризики і чи можна виграти в лотерею.

Ціна за весь курс — 2 800 грн
триває набір у групи
10 онлайн-практикумів. Курс розраховано на тих, хто хоче або починає працювати в сфері IT, але не має фахової освіти. Під час навчання ви під проводом лекторів сформуєте індивідуальний план побудови кар'єри в IT, що базується на ваших навичках.

Ціна за весь курс —
2 800 грн
триває набір у групи
10 практикумів онлайн двічі на тиждень. Курс розраховано на тих, хто хоче знати закон і вміти його застосовувати на практиці, але не має юридичної освіти. Ключові питання курсу: права споживачів, документи, податки, як говорити з міліцією, колекторами, коли і як звертатися до суду, як дійсно впливати на місцеву та державну владу, які є алгоритми дій та до кого звертатись у складних життєвих ситуаціях.


Ціна за весь курс — 2 800 грн
1 листопада-1 грудня, пн.-ср., о 19:00-20:30
10 практикумів онлайн двічі на тиждень. Курс розраховано на тих, хто не має технічної вищої освіти.Ключові питання курсу: як влаштований світ навколо нас, що таке рух, тертя, звук, вага, сила, чи скоро зможемо полетіти на Марс і як відрізнити фейковий винахід.

Ціна за весь курс — 2 800 грн
#ЕКО_Марафон
5 листопада-19 листопада; пт. о 19:00-21; сб. о 10:00-11.30
5 практикумів онлайн. Оригінальні практичні знання від фахівців еко-споживання. Разом із сертифікованими фахівцями проведемо ревізію продуктів харчування, побутової хімії, косметики, сміття та енергоефективності саме вашого дому. Викриємо всі маніпуляції з приставкою «ЕКО», які стосуються вашого гаманця.

Ціна за весь курс — 1 400 грн
16-30 листопада; вт.-чт. о 19:00-20:30
5 практикумів онлайн один раз на тиждень. Курс розраховано на тих, хто цікавиться фізикою і хоче поглибити знання. Ключові питання курсу: які бувають матеріали і що таке нанотехнології та наноматеріали. Лектор і автор курсу - Віталій Мочарський.

Ціна за весь курс — 1 400 грн
Зворотній зв'язок
Маєте питання чи пропозиції? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами у робочий час.
Також будемо раді отримати ваші побажання та ідеї нових курсів. Ми шукаємо і втілюємо найкращі ідеї.
е-mail
© 2020 Big Brother School
info@bigbrotherschool.org
+380931929960
Оплата на сайте через
систему Liqpay