Онлайн

#EКО_Марафон

Оригінальні практичні знання від фахівців еко-споживання

5 практикумів
Триває набір у групи.


1 400 грн*
*Знижка 10% для випускників курсів Big Brother School, постійних клієнтів Альтпапір та студентів денної форми навчання.
Партнер #EKO_Maрафону
Ми разом із сертифікованими фахівцями проведемо ревізію продуктів харчування, побутової хімії, косметики, сміття та енергоефективності саме вашого дому.Викриємо всі маніпуляції з приставкою "ЕКО", які стосуються вашого гаманця.
3 тижні
корисних еко-знань
5 практикумів
онлайн
90 хвилин
один практикум
4 лектори
науковці та професіонали
Програма марафону
Практичні теми і нетривіальні факти, які допоможуть розібратися у вирі інформації про еко-споживання.
Практикум 1.
Екопродукти.
1 червня, 2021 о 19:00

Менторка - Анастасія Ле Хак.

Що таке органічні продукти? Чим відрізняються приставки "еко-", "біо-" та "органік-": світова практика та Україна. Як вони виробляються і чи дійсно вони кращі за звичайні? Поглянемо на наш холодильник по-новому.

Практикум 2.
Побутова хімія та екологічна альтернатива їй.
3 червня, 19:00

Ментор - Денис Павловський.

Синтетичні мийні засоби (СМЗ). Як обирати безпечну побутову хімію? Шкідливий вплив компонентів засобу на організм та довкілля. Склад на пакуванні: про що мовчать виробники? Екологічно безпечні СМЗ та міфи навколо них. «Дитячий» не означає безпечний. Секрети безпечного прання.
Практикум 3.
Органічна косметика: розвінчуємо міфи.
8 червня , 2021 о 19:00

Менторка - Анастасія Ле Хак

Як зробити експрес-аналіз складу косметичного виробу? Топ-10 шкідливих інгредієнтів? Як розпізнати натуральну косметику. Загроза гаманцю та моральні виклики.
Практикум 4.
Чи може паковання бути екологічним?
10 червня, 2021 о 19:00

Менторка – Анастасія Чулкова

Як зменшити кількість сміття у себе вдома? Чи існує екологічне паковання? У чому проблема пластикового та комбінованого паковання? Правда і міфи про папір та біопластик. Що може зробити споживач, бізнес, держава аби зменшити кількість сміття? Конкретні алгоритми дій.
Практикум 5.
Енергоефетивність та urban lifestyle.
15 червня, 2021 о 19:00

Ментор – Максим Бабаєв

Нетрадиційні джерела енергетики. Як економити енергію без шкоди своєму комфорту і з користю для гаманця. «Зелені» зміни у щоденному житті для мешканців міст.

Ментори марафону
Анастасія Ле Хак
Експертка з органчіних продуктів за освітою фармацевт-провізор, дипломована розробниця органічної косметики, досвід роботи на ринку органічних продуктів 12 років.
Денис Павловський
Голова Громадської організації «Агенція з Хімічної Безпеки», експерт в сфері хімічної безпеки, хімік-органік, технолог.
Анастасія Чулкова
Екологиня, консультантка зі свідомого споживання, екоактивістка. Досліджує та практикує життя у стилі нуль відходів, є співавторкою проєктів ECOsvidomiUA, "Школа екосвідомості JCI спільно з Анастасією Чулковою" та членкинею ГО Zero Waste Society; випускниця Zero Waste Academy 2021.
Максим Бабаєв
Експерт у сфері відновлюваної енергетики у громадському секторі, координатор платформи для інвестицій у відновлювану енергетику GetMarket.
Реєстрація на #марафон_здорової_людини
Перейти на сайт екопроєкту "Альтпапір" аби зареєструватися на #ЕКО_Марафон
Відгуки учасників наших інших курсів
маліновська олександра, київ, 10.2020
Інформативно і актуально. Дякую!

Олеся Мороз, Київ, 07.2020
Думаю, що ідея запустити проект, спрямований у доступній, цікавій, інформативній та дискусійній формі пояснити зачасту складні медичні теми простими словами, то супер корисно і пізнавально для щоденного буття кожної дорослої свідомої людини. Людини, що прагне критично мислити і оцінювати гіганський пул інформації, що ллється на нас звідусюди! Людини, що прагне знати як працює наш організм, які стани можуть бути для нього загрозливими, хто і для чого вигадав вакцинацію, що таке ментальне зоров'я, як же воно жити своє здорове життя і чи можна «підвищити» імунітет та багато-багато іншого. Дякую Big Brother School, курсу #Big_Med, учасникам, лекторам, усім причасним! Усіхів ВАМ!
Андрій Кваша, Миколаїв, 07.2020
Мені сподобалось, що затронули багато тем і те, що лекції вели професійні лікарі.
Вони завжди відповідали на поставленні запитання. Ще сподобались інтерактивні завдання в групах, а не просто начитка лекції. Взагалі величезна подяка Вам і Вашій команді!
Марія Гриньків, 07.2020
З народженням дитини в мене зявилася потреба у обєктивній інформації щодо здоровя дитини та сімї. Перечитала купу сайтів про здоров'я і здоровий спосіб життя, але все постійно плуталося, не знаєш, чому вірити. Цей курс дав мені змогу розібратися, де шукати інформацію і до кого йти, коли щось не так. Мені особисто було дуже корисно, дякую!
PROMO-ціна - 1400 грн*
Ціна для ДВОХ при одночасній реєстрації 2000 грн

Знижки*
10%
  • Для всіх випускників курсів Віg Brother School.
  • Для постійних клієнтів компанії "Альтпапір".
  • Для студентів денної форми навчання.
*Для отримання знижки у коментарях під час реєстрації зазначте тип знижки, на який претендуєте. Знижки не сумуються.

Курси онлайн, навчання онлайн, освіта для дорослих, математика, медицина, здоров'я, курси з медицини, перша медична допомога, курсы онлайн, онлайн-школа, Zoom, школа для молодых мам, здоровье, обучение, школа для взрослых, курсы киев, курсы украина, курсы по первой скорой помощи, здоровое питание, финансовая грамотность,

© 2020 Big Brother School
info@bigbrotherschool.org
+380931929960
Оплата на сайті через
систему Liqpay