Подивитися інтерв'ю з лекторкою курсу, ембірологинею Ольгою Малютою
Close
 
#BIG_LOVE

Онлайн-курс про кохання з погляду біології, психотерапії, медицини та юриспруденції.

Курс завершено. Можна придбади записи практикумів (доступ упродовж року).

1 800 грн за 10 занять
або 5 занять на вибір за 990 грн (50% вартості).
Ми витрачаємо мінімум 15 років життя на освіту. Разом з цим, багато питань побудови стосунків, сексу, шлюбу чи довготривалого партнерства залишаються поза нашим поглядом.

Тому ми створили курс про кохання та секс. Він розрахований для всіх віком 16+, без прив'язки до статті чи гендеру. Опираємося на доказове знання та науку. Запрошуємо різних лекторів, щоб охопити тему цілісно:
- вибір партнера;
- біохімію любові;
- конфлікти та їх вирішення;
- секс, оргазм та зачаття;
- шлюб, довготривале партнерство і моменти, коли стосунок завершується.

90 хвилин
одне заняття - активне навчання про стосунки, кохання та секс.
7 лекторів
досвідчені психотерапевти, біологи, медики та юристи.
10 занять
по 1,5 години кожне, сесія питання-відповіді в кінці заняття.
12 місяців
на повторний перегляд записів та доступ до презентацій.
Програма курсу #Big_LOVE
Практичні теми та нетривіальні факти, які допоможуть розібратися у стосунках та коханні.
Заняття 1.
Основні поняття кохання: закоханість, любов, прив'язаність, партнерство.
Що таке кохання та любов? Як можемо для себе визначити ці поняття і що про це каже наука? Першочергові складові для надійного та хорошого партнерства. Цикл контакту в парі та етапи розвитку кожної сім'ї.

Лектори — Анна
Шийчук.
Заняття 2.
Сексуальний інтелект: вся правда про задоволення та оргазм.
Що і для чого ми насправді робимо, коли займаємося сексом? Що відповідає за ваше задоволення під час сексу і як це пов'язано з оргазмом. Що таке «нормальний» секс, і чому це не те, чого ви хочете?

Лекторка
Крістіна Шапран.
Заняття 3.
Біохімія кохання.
Кохання з точки зору біології. Розглянемо, що відбувається з організмом на клітинному рівні. Як наше тіло: обирає партнера, любить, переживає близькість та чому у кожного все настільки по-різному.

Лекторка Ольга Маслова.

Заняття 4.
Теорія прив'язаності Джона Боулбі: як наше дитинство впливає на стосунки в парі сьогодні.
Як наші почуття пояснює теорія прив'язаності Джона Боулбі? Чому те, яким було наше дитинство відіграє важливий вплив на нашу поведінку в парі та подружжі і як ми можемо з цим обходитися сьогодні?

Лекторка — Анна Барабаш.


Заняття 5.
Що нормально в сексі?
Що таке норма і патологія, коли ми говоримо про секс і близькість в парі? Науково, а не те, що каже пані Стефа з сусіднього підїзду. Індивідуальна норма пари. Сором, страх, ніяковіння під час сексу, як природі почуття і що робити, коли вони недоречно сковують. Цикл сексуальної взаємодії.

Лекторка Анна Шийчук.
Заняття 6.
Дітороблення: природній та штучний способи.
Основи генетики та розмноження людини. Звідки беруться діти: від статевого акту до народження. Зачаті без сексу діти: як працює ембріологія.

Лекторка Ольга Малюта.

Заняття 7.
Здоров'я: статеве та сексуальне.
Хвороби та здоров'я. Все, що передається та не передається статевим шляхом. Гінекологічні, урологічні огляди, профілактика репродуктивного здоров'я. Необхідна гігієна та зайві косметологічні процедури.

Лекторка Дарина Дмитрієвська.

Заняття 8.
Конфлікти та побиті горшки.
Кажуть, саме побут руйнує стосунки. Адже конфліктів не уникнути, коли люди живуть разом. Проте, насправді, конфлікт може бути джерелом зближення та покращення стосунків. Саме про це наше заняття: як зробити конфлікт корисним, як висловлюватися, щоб тебе почули, як розрізняти здорову агресію та насильство.

Лекторка — Анна Шийчук.
Заняття 9.
Юридичні аспекти шлюбу та партнерства.
Життя до шлюбу: правовий статус спільно набутого майна, взаємні права та обов'язки, діти народжені поза шлюбом. Шлюб: що варто знати перед шлюбом, у чому варто переконатись і чого слід уникати, права і обов'язки подружжя, шлюбний договір. Припинення шлюбу: як краще здійснити, наслідки, аліменти, поділ майна, з ким житимуть діти.

Лектор Віталій Чорненький.

Заняття 10.
Довготривале партнерство.
Стадії розвитку партнерства, потреби у стосунках, ресурси, на які можна спиратися та складнощі, які можуть виникати. Балансна модель родини. Що таке довіра, близькість, відкритість та свобода у стосунках.

Лекторка Юлія Осіпова.

Кураторка курсу
Анна Шийчук
Психологиня, психотерапевтка в двох методах: гештальт-терапія і позитивна психотерапія з досвідом приватної практики понад 10 років, авторка програм та подкасту «Хтознаяк» на Urban Space Radio, засновниця онлайн-клініки психотерапії.

Лектори курсу #Big_LOVE
Крістіна Шапран
Популяризаторка сексуальної освіти, сексуального інтелекту та задоволення під час сексу.
Ольга Маслова
Кандидатка біологічних наук, клітинний біолог, співзасновниця наукпоп-ініціативи Nobilitet ведуча подкасту «Наука як по маслу» на Громадському радіо, співавторка книги «Коли я нарешті висплюся» та авторка книги «Пригоди клітин в «організмі та поза ним», членкиня експертної ради проєкту «Стем із Фем», співавторка боту «Соломія.Тудей».
Анна Барабаш
Психотерапевтка (метод — гештальт-терапія).
Ольга Малюта
Ембріологиня репродуктивної клініки IVMED. Популяризаторка науки — у минулому співробітниця відділу молекулярної генетики Інституту молекулярної біології і генетики НАНУ.
Дарина Дмітрієвська
Сімейна лікарка, авторка телеграм-боту «Вір мені, я лікарка», експертка у сфері сексуальної освіти.
Віталій Чорненький
Кандидат юридичних наук, адвокат, викладач права Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Юлія Осипова
Психологиня, сімейна психотерапевтка.
Анна Шийчук
Психологиня, психотерапевтка в двох методах: гештальт-терапія і позитивна психотерапія з досвідом приватної практики понад 10 років, авторка програм та подкасту «Хтознаяк» на Urban Space Radio, засновниця онлайн-клініки психотерапії.
Придбати записи курсу #Big_LOVE
Курс відбувався 12 жовтня. Доступ на рік до 10 записів - 1800 грн, 5 практикумів на вибір - 990 грн.
Після заповнення короткої форму, ви перейдете на сторінку оплати записів курсу. Ви можете сплатити відразу на сайті тут або за реквізитами, які надійдуть вам після реєстрації.

Після оплати ви отримаєте посилання на записи занять у закритому youtube-каналі Школи.
Оберіть тип запису
Оберіть теми занять (у разі, якщо хочете обрати 5 із 10 занять)
Відправляючи форму, ви даєте згоду на обробку персональних даних.
Відгуки про курс #Big_Love.
Юрій Шванов,
Київ

учасник курсу
11.2021
Дякую дуже за лекції. Все було максимально приємно.
ОЛЕНА, КиїВ,

УЧАСНИЦЯ КУРСу
11.2021
Записалася на курс завдяки оголошенню на сторінці Анни Шийчук у Фейсбуці. Нажаль, більшість занятть подивилася в записі, але можу сказати, що більшість сподобалися. Після кожного заняття хотілося ще почитати і подивитися додаткову літературу з теми. А заняття про юридичні аспекти шлюбу взагалі мене дуже здивувало.
Богдан,
Київ

УЧАСНИк курсу

11.2021
Прослухати курс мене вмовила моя дівчина, я їй за це дуже вдячний, адже спочатку скептично поставився до цієї ідеї. Цей курс відкрив нашій парі перспективи для нового осмислення себе і наших стосунків, поглибив відчуття один до одгого. Ми дуже вдячні лекторам, які завжди виступали по суті і по-дружньому, всі моменти фіксували в презентаціях, тому інформація сприймалася легко і не напряжно. Дякуємо організаторам і чекаємо на продовження!
Юлія Осадченко, Вінниця,

УЧАСНИЦЯ КУРСУ
11.2021
Все супер, всі зайняття сподобались на 100%, хочу передивитися всі записи ще раз. Багато корсиних знань, науково, без води. Дякую!

Курси онлайн, навчання онлайн, освіта для дорослих, математика, медицина, здоров'я, курси з медицини, перша медична допомога, курсы онлайн, онлайн-школа, Zoom, школа для молодых мам, здоровье, обучение, школа для взрослых, курсы киев, курсы украина, курсы по первой скорой помощи, здоровое питание, финансовая грамотность,

© 2020 Big Brother School
info@bigbrotherschool.org
+380931929960
Оплата на сайті через
систему Liqpay