Подивитися інтерв'ю з лекторкою курсу, ембірологинею Ольгою Малютою
Close
 
 
#BIG_LOVE

Онлайн-курс про кохання з погляду біології, психотерапії, медицини та юриспруденції.

Старт — 12 жовтня.
Вівторок та четвер о 19:30-21:00.
Запис занять доступний упродовж півроку.


2 800 грн за 10 занять
або 5 занять на вибір за 50% вартості.
*Друг, який реєструється з вами, оплачує 25%.
**Безкоштовна участь для партнера чи партнерки.

Ми витрачаємо мінімум 15 років життя на освіту. Разом з цим, багато питань побудови стосунків, сексу, шлюбу чи довготривалого партнерства залишаються поза нашим поглядом.

Тому ми створили курс про кохання та секс. Він розрахований для всіх віком 16+, без прив'язки до статті чи гендеру. Опираємося на доказове знання та науку. Запрошуємо різних лекторів, щоб охопити тему цілісно:
- вибір партнера;
- біохімію любові;
- конфлікти та їх вирішення;
- секс, оргазм та зачаття;
- шлюб, довготривале партнерство і моменти, коли стосунок завершується.

5 тижнів
активного навчання про стосунки, кохання та секс.
7 лекторів
досвідчені психотерапевти, біологи, медики та юристи.
10 занять
по 1,5 години кожне, сесія питання-відповіді в кінці заняття.
6 місяців
на повторний перегляд записів та доступ до презентацій.
Програма курсу #Big_LOVE
Практичні теми та нетривіальні факти, які допоможуть розібратися у стосунках та коханні.
Заняття 1.
Основні поняття кохання: закоханість, любов, прив'язаність, партнерство.
Що таке кохання та любов? Як можемо для себе визначити ці поняття і що про це каже наука? Першочергові складові для надійного та хорошого партнерства. Цикл контакту в парі та етапи розвитку кожної сім'ї.

Лектори — Анна
Шийчук.
Заняття 2.
Сексуальний інтелект: вся правда про задоволення та оргазм.
Що і для чого ми насправді робимо, коли займаємося сексом? Що відповідає за ваше задоволення під час сексу і як це пов'язано з оргазмом. Що таке «нормальний» секс, і чому це не те, чого ви хочете?

Лекторка
Крістіна Шапран.
Заняття 3.
Біохімія кохання.
Кохання з точки зору біології. Розглянемо, що відбувається з організмом на клітинному рівні. Як наше тіло: обирає партнера, любить, переживає близькість та чому у кожного все настільки по-різному.

Лекторка Ольга Маслова.

Заняття 4.
Теорія прив'язаності Джона Боулбі: як наше дитинство впливає на стосунки в парі сьогодні.
Як наші почуття пояснює теорія прив'язаності Джона Боулбі? Чому те, яким було наше дитинство відіграє важливий вплив на нашу поведінку в парі та подружжі і як ми можемо з цим обходитися сьогодні?

Лекторка — Анна Барабаш.


Заняття 5.
Що нормально в сексі?
Що таке норма і патологія, коли ми говоримо про секс і близькість в парі? Науково, а не те, що каже пані Стефа з сусіднього підїзду. Індивідуальна норма пари. Сором, страх, ніяковіння під час сексу, як природі почуття і що робити, коли вони недоречно сковують. Цикл сексуальної взаємодії.

Лекторка Анна Шийчук.
Заняття 6.
Дітороблення: природній та штучний способи.
Основи генетики та розмноження людини. Звідки беруться діти: від статевого акту до народження. Зачаті без сексу діти: як працює ембріологія.

Лекторка Ольга Малюта.

Заняття 7.
Здоров'я: статеве та сексуальне.
Хвороби та здоров'я. Все, що передається та не передається статевим шляхом. Гінекологічні, урологічні огляди, профілактика репродуктивного здоров'я. Необхідна гігієна та зайві косметологічні процедури.

Лекторка Дарина Дмитрієвська.

Заняття 8.
Конфлікти та побиті горшки.
Кажуть, саме побут руйнує стосунки. Адже конфліктів не уникнути, коли люди живуть разом. Проте, насправді, конфлікт може бути джерелом зближення та покращення стосунків. Саме про це наше заняття: як зробити конфлікт корисним, як висловлюватися, щоб тебе почули, як розрізняти здорову агресію та насильство.

Лекторка — Анна Шийчук.
Заняття 9.
Юридичні аспекти шлюбу та партнерства.
Життя до шлюбу: правовий статус спільно набутого майна, взаємні права та обов'язки, діти народжені поза шлюбом. Шлюб: що варто знати перед шлюбом, у чому варто переконатись і чого слід уникати, права і обов'язки подружжя, шлюбний договір. Припинення шлюбу: як краще здійснити, наслідки, аліменти, поділ майна, з ким житимуть діти.

Лектор Віталій Чорненький.

Заняття 10.
Довготривале партнерство.
Стадії розвитку партнерства, потреби у стосунках, ресурси, на які можна спиратися та складнощі, які можуть виникати. Балансна модель родини. Що таке довіра, близькість, відкритість та свобода у стосунках.

Лекторка Юлія Осіпова.

Кураторка курсу
Анна Шийчук
Психологиня, психотерапевтка в двох методах: гештальт-терапія і позитивна психотерапія з досвідом приватної практики понад 10 років, авторка програм та подкасту «Хтознаяк» на Urban Space Radio, засновниця онлайн-клініки психотерапії.

Лектори курсу #Big_LOVE
Крістіна Шапран
Популяризаторка сексуальної освіти, сексуального інтелекту та задоволення під час сексу.
Ольга Маслова
Кандидатка біологічних наук, клітинний біолог, співзасновниця наукпоп-ініціативи Nobilitet ведуча подкасту «Наука як по маслу» на Громадському радіо, співавторка книги «Коли я нарешті висплюся» та авторка книги «Пригоди клітин в «організмі та поза ним», членкиня експертної ради проєкту «Стем із Фем», співавторка боту «Соломія.Тудей».
Анна Барабаш
Психотерапевтка (метод — гештальт-терапія).
Ольга Малюта
Ембріологиня репродуктивної клініки IVMED. Популяризаторка науки — у минулому співробітниця відділу молекулярної генетики Інституту молекулярної біології і генетики НАНУ.
Дарина Дмітрієвська
Сімейна лікарка, авторка телеграм-боту «Вір мені, я лікарка», експертка у сфері сексуальної освіти.
Віталій Чорненький
Кандидат юридичних наук, адвокат, викладач права Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Юлія Осипова
Психологиня, сімейна психотерапевтка.
Анна Шийчук
Психологиня, психотерапевтка в двох методах: гештальт-терапія і позитивна психотерапія з досвідом приватної практики понад 10 років, авторка програм та подкасту «Хтознаяк» на Urban Space Radio, засновниця онлайн-клініки психотерапії.
Реєстрація на курс #Big_LOVE
Заповніть коротку реєстраційну форму, сплатіть вартість курсу
та отримайте підтвердження про участь.
Оберіть тип участі
Відправляючи форму, ви даєте згоду на обробку персональних даних.
Курс #Big_Love проводиться вперше.
Читайте відгуки про інші курси.
НАТАЛІЯ ЛЮКЛЯН,
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК,

Учасниця курс фізики #Big_Physics

11.2020
Курс з фізики був для мене справжньою знахідкою. Живучи в епоху великої різноманітності різного роду курсів я була здивована, що більшість платформ або спікерів пропонують в основному курси творчих, соціальних і гуманітарних напрямків. Окрім курсів з програмування майже немає курсів пов'язаних з наукою. Тому, побачивши оголошення від Big Brother School, я була чи не на сьомому небі від щастя. Впродовж курсу найбільшою ізюминкою особисто для мене був неординарний підхід до пояснення тем і можливість задавати питання. Ще раз велике спасибі всім лекторам за чудову підготовку і звичайно організаторам за можливість взяти участь у такому курсі!
Олеся Мороз, Київ,

УЧАСНИЦЯ КУРСу з медицини
#BIG_MED

07.2020
Думаю, що ідея запустити проект, спрямований у доступній, цікавій, інформативній та дискусійній формі пояснити зачасту складні медичні теми простими словами, то супер корисно і пізнавально для щоденного буття кожної дорослої свідомої людини. Людини, що прагне критично мислити і оцінювати гіганський пул інформації, що ллється на нас звідусюди! Людини, що прагне знати як працює наш організм, які стани можуть бути для нього загрозливими, хто і для чого вигадав вакцинацію, що таке ментальне зоров'я, як же воно жити своє здорове життя і чи можна «підвищити» імунітет та багато-багато іншого. Дякую Big Brother School, курсу #Big_Med, учасникам, лекторам, усім причасним! Усіхів ВАМ!
АНАСТАСІЯ ЯРОШЕНКО,
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ.

УЧАСНИЦЯ КУРСУ З математикИ
#BIG_MATH

10.2020
Заняття математикою в ці буремні часи дали можливість забути про новини і щоденні турботи, допомогли зосередитись: паралельно з завданнями курсу я змогла сформулювати та почати виконувати важливу задачу у власному житті. Ще на курсі я побачила у математиці багато краси. Взагалі, добре, коли є можливість ще раз після школи повернутись до математики, подивитися на неї під іншим кутом. І ще окрема подяка, що все відбувалось за графіком, без затримок, усі 10 занять!
КАТЕРИНА ФІЛЬ, КИЇВ,

УЧАСНИЦЯ КУРСУ З ПРАВА#BIG_law

12.2020
Цікавий, інформативний курс про права людини та громадянина. Наповнений практичними порадами. Пояснення матеріалу відбувалося в доступній формі в поєднанні з інтерактивними вправами. Кожен мав можливість висловитися, заповнити свої прогалини актуальною інформацією. Відео матеріали та презентації стануть в нагоді, коли потрібно буде звертатися до правоохоронних та державних органів.
Вартість участі
Перед оплатою заповніть коротку реєстраційну форму (кнопка запису на курс зверху сторінки).
Можна сплатити двома частинами - деталі в адміністратора. Можна обрати опцію «короткий курс» і отримати доступ до 5 практикумів із 10 на вибір. Оплата за курс після початку курсу не повертається, дякуємо за розуміння.
Повний курс
2 800 грн
100 $
 • Онлайн
 • 10 практикумів по 90 хвилин
 • Записи практикумів і презентації лекторів
 • Інтерактивні завдання в малих групах
  • Зворотній зв'язок лектора на завдання
  Сплатити
  Пакет «Інтенсив»
  два курси на вибір
  5 000 грн*
  5 600 грн
  • Онлайн
  • 20 практикумів по 90 хвилин
  • Записи практикумів і презентації лекторів
  • Інтерактивні завдання
  • *Економія 10% або два практикуми безкоштовно
  Сплатити
  Короткий курс*
  1 600 грн
  60 $
  • Онлайн
  • 5 практикумів по 90 хвилин
  • Записи практикумів і презентації лекторів
  • Інтерактивні завдання
  • *курс з нанотехнологій #Just_Nano, #ЕКО_марафон або 5 занять на вибір на будь-якому курсі
  Сплатити
  Знижки*
  5%
  • Для всіх випускників курсів Віg Brother School.
  • Для учасників курсів Критичне та Креативне мислення від 3С [ТриЕс].
  • Для випускників семінарів Aspen Institute Kyiv.
  10%
  • На другий курс при записі на два курси одночасно (Пакет «Інтенсив»).

  • 75% Знижка для другого учасника.

  *Для отримання знижки у коментарях під час реєстрації зазначте тип знижки, на який претендуєте. Знижки не сумуються.

  Курси онлайн, навчання онлайн, освіта для дорослих, математика, медицина, здоров'я, курси з медицини, перша медична допомога, курсы онлайн, онлайн-школа, Zoom, школа для молодых мам, здоровье, обучение, школа для взрослых, курсы киев, курсы украина, курсы по первой скорой помощи, здоровое питание, финансовая грамотность,

  © 2020 Big Brother School
  info@bigbrotherschool.org
  +380931929960
  Оплата на сайті через
  систему Liqpay